Hálózati 2-es Euro elosztó (2P) adapter + USB-A és USB-C töltő aljzat Legrand 049401

Cikkszám: LEG049401
Online ár
6 798 Ft / db
Bruttó ár összesen:
..........
Nettó ár összesen:
........ + ÁFA
...
Készleten
Gyártó
Legrand
Legrand
Hálózati 2-es Euro elosztó (2P) adapter + USB-A és USB-C töltő aljzat Legrand 049401
Hálózati 2-es Euro elosztó (2P) adapter + USB-A és USB-C töltő aljzat Legrand 049401
Hálózati 2-es Euro elosztó (2P) adapter + USB-A és USB-C töltő aljzat Legrand 049401
Hálózati 2-es Euro elosztó (2P) adapter + USB-A és USB-C töltő aljzat Legrand 049401
Hálózati 2-es Euro elosztó (2P) adapter + USB-A és USB-C töltő aljzat Legrand 049401
Hálózati 2-es Euro elosztó (2P) adapter + USB-A és USB-C töltő aljzat Legrand 049401
Termék leírás

Hálózati 2-es Euro elosztó (2P) adapter + USB-A és USB-C töltő aljzat Legrand 049401.



Ez a Legrand kettős 2P elosztódugó ideális társ a modern otthonokban és irodákban, ahol egyszerre szeretnénk kis teljesítményű készülékeket csatlakoztatni és USB-ről tölteni mobil eszközeinket. A két földeletlen (2P) dugalj mellé egy USB-A és egy USB-C csatlakozó is került, így régebbi és újabb készülékek töltése is ugyanazon az adapteren megoldható.

A 3,0 A / 5,0 V (max. 15 W) teljesítményű USB kimenetek okostelefonok, tabletek, power bankok, Bluetooth hangszórók és más hordozható eszközök gyors és biztonságos töltésére alkalmasak. A keskeny kialakítás kevés helyet foglal, a beépített telefon-/tablet-tartó pedig kényelmesen megtartja a készüléket töltés közben. A Legrand minőség garantálja a megbízható működést és a biztonságos töltést hosszú távon is.

Fontos: a két 2P aljzat földeletlen, leginkább töltők, kisebb fogyasztású eszközök üzemeltetésére ajánlott (6 A).

Főbb jellemzők, adatok:
🔌 Kivitel: kettős 2P elosztódugó oldalsó kimenetekkel
🔢 Dugaszolóaljzatok száma (francia E szabvány): 2 db, földeletlen Euro csatlakozó
🧷 Ajánlott felhasználás: töltők, kis teljesítményű készülékek (max. 6 A)
🔋 Elektromos adatok: 6 A – 230 V, max. 1380 W
📲 USB csatlakozók: 1× USB-A + 1× USB-C
⚡ USB kimenet: 3,0 A – 5,0 V – max. 15 W összteljesítmény
📱 Beépített okostelefon-/tablet-tartó
🧱 Anyag: halogénmentes termoplasztik, matt felület
🎨 Szín: fekete/fehér (RAL 9017 közeli árnyalat)
💧 Védettség: IP20 – beltéri használatra
🪨 Ütésállóság: IK04
🌡️ Üzemi hőmérséklet: -5 … +35 °C
📐 Méret: 75 × 96 × 72 mm (sz × ma × mé)
🔁 Feszültség fajtája: AC/DC (hálózati + USB elektronikával)

-----------------------------------------------

Mi az Euro csatlakozó?
Mire való az Euro csatlakozó?

A földelés nélküli Euro elosztó általában kisebb elektromos készülékek csatlakoztatására szolgál, amelyek nem igényelnek földelést. Ezek a készülékek általában alacsonyabb teljesítményűek és kisebb energiafogyasztással rendelkeznek.
A földelés nélküli elosztóknak nincs földelési lehetőségük, tehát olyan eszközök számára ideálisak, amelyek csak két érintkezőt (fázis és nulla) igényelnek a működéshez. Példák ilyen eszközökre lehetnek lámpák, mobiltelefon töltők, kisebb háztartási gépek stb.
Fontos megjegyezni, hogy a földelés nélküli elosztót csak azokon a készülékeken használjuk, amelyek földelés nélkül is biztonságosan használhatók. Ha egy eszköz földelést igényel, akkor azt mindig földelt elosztóval vagy közvetlenül a földelt konnektorba csatlakoztatva kell használni a biztonság érdekében.

Villanyszerelési Anyagok boltja – Villamossági kis- és nagykereskedelem Debrecenben.

A villamossági bolt és szaküzlet örömmel fogadja már meglévő és új vevőit minden hétköznap 7:15-től 16:30 óráig!
A villanyszerelési anyagok bolti raktárkészlete folyamatosan bővül, mind az elektronikai alkatrészek, villanyszerelési anyagok, villamos szerelvények és LED világítástechnikai termékek terén.
2018-ban megnyitott a villamossági webáruház is, így a villamossági üzlet az ország egész területét ki tudja szolgálni, ahol 100.000 Ft feletti vásárlásnál nincs postaköltség, kivéve a GLS-t.

A webáruházban feltüntetett árak csak a webshopban történő megrendelés esetén érvényesek!

 SimplePay vásárlói tájékoztató

Kapcsolat: OnlineVill.hu +36 30 999-2888 ugyfelszolgalat@onlinevill.hu
OTP-s Bankszámlaszámunk: 11738008-20882291

A termékképek és termék kategória képek az Elektriker Master Kft. tulajdona. A képek eredeti forrás állományával cégünk rendelkezik. A termékképek és termék kategória képek üzleti felhasználása szigorúan tilos.