Fővezetéki leágazó sorkapocs 35 mm2 Z/S 1000V DC 4x35/4x25 GN Weidmüller WPD 202
Cikkszám: WEID1561620000
Online ár
Bruttó ár összesen:
Nettó ár összesen:
........ + ÁFA
Készleten
Gyártó
Weidmüller
Weidmüller
Termék leírás
Főbb jellemzők
• Csavaros csatlakozás a biztonságos bekötéshez
• 8 csatlakozási ponttal rendelkező potenciálelosztó kapocs
• 35 mm² névleges keresztmetszet nagyobb terhelésű vezetékekhez
• 202 A névleges áram és 1000 V névleges feszültség
• TS 35 tartósínre vagy szerelőlapra pattintható kivitel
• Zöld-sárga színű ház, többféle színváltozatban elérhető termékcsalád
• Robusztus Wemid alapanyag
• Épületvillamossági és ipari elosztórendszerekhez is alkalmas
Műszaki adatok és specifikációk
⚡ Névleges feszültség: 1000 V
🔌 Névleges áram: 202 A
📏 Névleges keresztmetszet: 35 mm²
🔧 Csatlakozás típusa: csavaros csatlakozás
🔢 Csatlakozások száma: 8
🧩 Szintek száma: 1
🛤️ Szerelés: TS 35 tartósínre / szerelőlapra
🧱 Anyag: Wemid
🎨 Szín: zöld-sárga
🔥 Éghetőségi osztály: UL 94 V-0
🌡️ Tárolási hőmérséklet: –25 °C … +55 °C
🌡️ Folyamatos üzemi hőmérséklet: –50 °C … +130 °C
📐 Méret: 44,4 × 55,4 × 49,3 mm