Fővezetéki leágazó sorkapocs 25 mm2 Szürke 1000V DC 2x25/2x16 GY Weidmüller WPD 101
Cikkszám: WEID1560730000
Online ár
Bruttó ár összesen:
Nettó ár összesen:
........ + ÁFA
Készleten
Gyártó
Weidmüller
Weidmüller
Termék leírás
Főbb jellemzők
• Csavaros csatlakozás a biztonságos bekötéshez
• 4 csatlakozási ponttal rendelkező potenciálelosztó kapocs
• 25 mm² névleges keresztmetszet nagyobb terhelésű vezetékekhez
• 152 A névleges áram és 1000 V névleges feszültség
• TS 35 tartósínre vagy szerelőlapra pattintható kivitel
• Szürke színű ház, többféle színváltozatban elérhető termékcsalád
• Robusztus Wemid alapanyag
• Épületvillamossági és ipari elosztórendszerekhez is alkalmas
Műszaki adatok és specifikációk
⚡ Névleges feszültség: 1000 V
🔌 Névleges áram: 152 A
📏 Névleges keresztmetszet: 25 mm²
🔧 Csatlakozás típusa: csavaros csatlakozás
🔢 Csatlakozások száma: 4
🧩 Szintek száma: 1
🛤️ Szerelés: TS 35 tartósínre / szerelőlapra
🧱 Anyag: Wemid
🎨 Szín: szürke
🔥 Éghetőségi osztály: UL 94 V-0
🌡️ Tárolási hőmérséklet: –25 °C … +55 °C
🌡️ Folyamatos üzemi hőmérséklet: –50 °C … +130 °C
📐 Méret: 24,9 × 55,7 × 49,3 mm